מדור פרסום חינם

סיפורו של חובב בודי מסאג

אני חובב בודי מסאג, למעשה אולי אני אפילו קצת מכור, אני הולך למעסה בין פעם לשבוע לפעם בשבועיים.
הן לי מעסה קבועה, יש אחת מועדפת שמגיע אליה יותר מאשר אל אחרות, אבל לפעמים אני גם אוהב לגוון ולנסות מעסות חדשות.
האמת שהחיבה לעיסוי האלטרנטיבי על כל סוגיו התחילה אצלי כבר לפני שנים, אפילו לפני עידן האינטרנט ואז היה לי מאוד קשה למצוא מעסה – היו את המודעות הללו במקומונים של העיר חולון, בה גרתי באותה התקופה.
אז כל פעם הייתי מחפש את המודעות בפינצטה, מתקשר וקובע פגישה, חלק גדול מהפגישות הללו היו מסתכמות באכזבה גדולה, כי נגיד המעסות, היו מתארות את עצמן כיפות ומרשימות ומנוסות בעיסוי והרבה פעמים הן היו בדיוק ההפך מזה..
אז יצא שמתוך 3 או 4 פעמים שהייתי מגיע למעסה, רק פעם אחת מתוכן הייתה מוצלחת וכל השאר סתם בזבוז כסף.
אבל טוב, זה לא היה הרבה זמן, כי האינטרנט נכנס לתמונה והפך את החיים שלי להרבה יותר קלים. היום, בעידן בו יש אתרי אינטרנט ייעודיים כמו אתר "ביוטי ליין", זה הרבה יותר קל ופשוט, כשאני כבר נכנס באופן ישיר לאותו אתר אינטרנט, מסנן את התוצאות ויוצר קשר עם המעסה הרלוונטי.

בודי מסאג באילת

האמת, שבמסגרת העבודה שלי, יוצא לי להסתובב לא מעט ברחבי הארץ וכן, אני גם אוהב לקבוע עם מעסות בכל מקום שאני נמצא בו.
אז יצא לי לחוות לא מעט בודי מסאג באילת (שזאת כמובן, גם העיר המועדפת עלי בכל מה שקשור לחופשות).
בודי מסאג בהרצליה, הודי מסאג בירושלים וכמובן, בודי מסאג חולון (בעיר חולון לדעתי ניסיתים את כל המעסות).
בגדול, לדעתי אילת זה היעד הכי אטרקטיבי לבודי מסאג ולכל סוגי העיסויים האחרים וכאמור, ניסיתי לא מעט.
אני אוהב את השילוב הזה של אירוח במלון מפנק, ברים, מסעדות טובות ובודי מסאג, בעיני מדובר באלמנטים אשר מרכיבים את החופשה המושלמת וכולם רוצים ליהנות בסופו של דבר מהחופשה המושלמת.
אפילו יש לי מעסה מועדפת באילת, ניסיתי כמה והיא הייתה הכי טובה (וגם הכי יפה) אז המשכתי איתה.
כמובן, כל מה שצריך לעשות זה בסך הכול להיכנס לאינטרנט ולמצוא מעסות, לקבוע איתן ולהגיע.

בודי מסאג בתאילנד

זה אולי ישמע קצת מוזר, אבל בגלל שרציתי לחוות בודי מסאג בצורה הכי איכותית וטובה שאפשר, אז גם נסעתי לתאילנד למטרה.
טוב האמת, זה לא מדויק להגיד שטסתי במיוחד לתאילנד בשביל ליהנות משירות של בודי מסאג, נסעתי לחופשה, נסעתי להתפנק באיים, נסעתי לאכול טוב, לשתות קוקטיילים טובים וכן, גם לעשות בודו מסאג בתאילנד – ועשיתי את זה דיי הרבה, עם כמה מעסות שונות.
להגיד לכם את האמת, נהניתי מאוד, אבל לא כמו בארץ, בארץ אני נהנה הרבה יותר, אולי בגלל שאני אוהב יותר את המראה של המעסות הישראליות ופחות מתחבר למראה של המזרח הרחוק.
אבל מה שכן, המעסות שם הן סופר מקצועיות והחוויה ממש מומלצת – שוב, לא הייתי טס במיוחד לתאילנד, אבל מי שנמצא שם, כדאי לו לחוות את זה.. 

מסאג בודי – איך זה התחיל אצלי?

תמיד אהבתי עיסויים ומגע, אבל אם מנסה לשים את האצבע, אני חושב שהבנתי שאני ממש אוהב את העניין הזה, קצת אחרי הצבא, כשהייתה לי בת זוג שלמדה עיסוי באותה התקופה והיא לקחה אותי למחוזות חדשים של כיף ועונג ועשתה את זה באמצעות עיסוי מפנק ואיכותי.
על החברה הזאת הצלחתי להתגבר אחרי שנפרדנו, אומנם לקח לי כמה חודשים אבל התגברתי. אבל לא נעים לאודות, מה שהיה ממש חסר לי היה הנושא של העיסויים שלה, ממש היה חסר לי. אז ככה הגעתי להתנסות בפעם הראשונה בעיסוי ובפעם הראשונה, זה היה עיסוי מקצועי וקונבנציונאלי.
אבל עם הזמן, הבנתי שיש עוד לא מעט סוגים של עיסוי ואם אני רוצה למצוא את מה שאני מחפש, כדאי לי להתנסות גם בהם.
אז התחילה אצלי תקופה של ניסוי ותהייה, כאמור זה היה קצת לפני עידן האינטרנט, אז הנגישות לכל האפשרויות לא הייתה כל כך פשוטה ונוחה כמו היום, אבל עם הזמן הצלחתי להתגבר על זה ולדעת למצוא בדיוק מה שאני מחפש.

ומה היום?

כמו שאמרתי, היום אני לא מוותר על בודי מסאג' כל שבוע או שבועיים, אז נכון שזה כרוך בהוצאה כספית, אבל אני מוכן לשלם בשביל ההנאה והחוויה הזאת – זה מעורר ומחיה אותי.
אז כרגע אומנם אין לי בת זוג, אבל אם תהיה לי, אני אצטרך לחלוק איתה את העובדה שאני אוהבים בודי מסג, אם היא תדע לבצע את העיסוי הזה בצורה טובה, אני אהיה כמובן, מוכן לוותר על מעסות.
אבל אם לעומת זאת היא לא תהיה בקטע, אני אצטרך להיות כנה איתה ועם עצמי ולהמשיך ליהנות ממה שאני הכי אוהב..

פרסום חינם ! לפרסום מודעה חינם לחצו כאן

למעלה